Stepdown DC/DC 50W/19-36V/12V/4.2A SD-50B-12 MeanWell
Κωδικός: 1000012829
Κατασκευαστής: MEANWELL
Σε απόθεμα
ποσότητα
Power Supply 24V 15A Harken
Σε απόθεμα
Power Supply 12V 30A Harken
Power Supply 12V 40A Harken
PFM344D-4CH-EN 60W 4-channel Switching Power Supply Dahua
Power Supply 24V 20A Harken