PSUPS10A12CR Power Supply 13,8V/12V/10A/17Ah Buffer - Up to 8HD Cameras and DVR (record space) Pulsar
Κωδικός: 1000012820
Κατασκευαστής: Pulsar
Σε απόθεμα
ποσότητα
Τροφοδοτικό – UPS 12,0V DC – 2,5A JVM-600
Άμεσα διαθέσιμο
Power Supply 12V 33A Harken
Σε απόθεμα
Power Supply 12V 25A Harken