ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ OPEN FRAME PULSAR PSB-12V10A
Κωδικός: 1000012794
Κατασκευαστής: Pulsar
Σε απόθεμα
ποσότητα
Σταθεροποιημένο τροφοδοτικό 12V / 1A / 12W, ANGA CP1202-1A
Διαθέσιμο εντός 1-3 εργάσιμες
Σε απόθεμα
Power Supply 12V 33A Harken
Power Supply 24V 2A + Charger Harken