HPSB-12V10A-C Power Supply 13,8V/10A/17Ah Buffer Switch Mode Pulsar
Κωδικός: 1000012767
Κατασκευαστής: Pulsar
Σε απόθεμα
ποσότητα
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ CP0501-1A 5V 1A
Διαθέσιμο εντός 1-3 εργάσιμες
Power Supply 12V 33A Harken
Σε απόθεμα
Power Supply 24V 10A Harken
Power Supply 12V 4A Pack Type